Przejdź do treści strony
22 536 54 08

26 sierpnia 2022

Branża beauty w czasach popandemicznych

Interesuje Cię praca w branży beauty? W czasach popandemicznych ten sektor szybko odzyskał mocną pozycję. Dzięki temu obecnie jest duże zapotrzebowanie na przedstawicieli zawodów z tej branży. Sprawdź, kto ma największe szanse na szybkie zdobycie zatrudnienia!

Oferty pracy z branży beauty

Chcesz szybko się przekonać, na które profesje z branży beauty jest obecnie największy popyt? Jeśli tak, koniecznie zwróć uwagę na ogłoszenia dostępne online. Należy podkreślić, że ze względu na rosnące zapotrzebowanie, praca jest proponowana także osobom bez doświadczenia zawodowego. To doskonała okazja dla początkujących kandydatów, którzy chcą szybko rozpocząć karierę. Propozycje współpracy są zróżnicowane także ze względu na formę zatrudnienia. Dominuje umowa o pracę, ale pojawiają się także oferty na umowę zlecenie. Potencjalni kandydaci mogą zapoznać się z propozycjami na cały etat lub na pół etatu. W wielu ogłoszeniach widnieje informacja o zmianowym trybie pracy.

Duże zapotrzebowanie na fryzjerów

W czasach popandemicznych widać przede wszystkim zwiększone zapotrzebowanie na fryzjerów. Obecnie to jeden z deficytowych zawodów, dlatego osoby realizujące się w tej profesji nie mają problemów z szybkim zdobyciem pracy. Warto podkreślić, że coraz więcej fryzjerów decyduje się na prowadzenie własnej działalności, szybko docierając do klientów. Oczywiście wciąż cenione jest przede wszystkim doświadczenie zawodowe, dlatego osoby pracujące już jakiś czas w tym zawodzie mają największe szanse na otrzymanie posady.

Zawody deficytowe z branży beauty

Wśród innych profesji deficytowych z branży beauty warto wymienić manicurzystki. W czasach popandemicznych osoby profesjonalnie zajmujące się stylizacją paznokci nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony klientek. Poszukiwane są także wykwalifikowane kosmetyczki. Mogą one znaleźć pracę nie tylko w gabinetach kosmetycznych, ale także w salonach SPA. Szczególnie wzrasta zapotrzebowanie na usługi estetyczne dotyczące na przykład przedłużania rzęs lub wypełniania ust kwasem hialuronowym.

W branży beauty jest duży deficyt na pracowników. Zastanów się, czy odnajdziesz się w tym sektorze i zwróć uwagę na oczekiwania pracodawców. Zdobądź niezbędne kwalifikacje, dzięki którym będziesz mógł rozpocząć działalność w tej branży.

Zobacz także

Rozwój naukowy i artystyczny z programem „Exchange to the US” Fundacji Kościuszkowskiej

22 października 2022

Chcesz rozwijać się naukowo, artystycznie w Stanach Zjednoczonych w roku akademickim 2023-2024? Do 15 listopada zgłoś się do programu „Exchange to the US” Fundacji Kościuszkowskiej!

Wyjedź do Kirgistanu na szkołę letnią „Robotics”

23 maja 2022

Kyrgyz-German Institute of Applied Informatics (INAI.KG) organizuje Szkołę Letnią „Robotics” w ramach projektu DAAD.