Przejdź do treści strony

O nas

Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, to dobrze trafiłeś.

O nas

Jak pomagamy?

Tutaj znajdziesz dla siebie aktualne oferty pracy, staży i praktyk. Umówisz się na indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym w zakresie przygotowania CV i listu motywacyjnego pod konkretne stanowisko.

Spotkanie z doradcą przygotuje Cię na rozmowę rekrutacyjną, a także zapoznasz się metodami skutecznego poszukiwania pracy. Wspólnie z doradcą skonsultujesz swoje zainteresowanie i znajdziecie dodatkowe kursy, które mogą wspomóc Twoją zawodową karierę.

Może jeszcze nie odkryłeś dobrze Twoich mocnych stron i nie wiesz w czym się odnajdujesz, dzięki testom osobowości i profilowania zawodowego okryjesz siebie i będziesz mógł znaleźć odpowiedni zawód związany z Twoją osobowością. Z wyników, które omówisz z doradcą dowiesz się jakie są twoje predyspozycje i talenty.

Znajdziesz tutaj zaproszenie na warsztaty organizowane dla Ciebie z zakresu pracy jak i wiele innych wartościowych wydarzeń, możesz również być twórcą swojego indywidualnego projektu, wesprzemy Cię od pomysłu aż po realizację. Dodatkowo możesz umówić się na sesje live coachingowe podczas których zaplanujesz realizacje celów życiowych i zawodowych zgodnych ze swoimi wartościami, wzmocnisz swoje mocne strony i swój potencjał, który każdy z nas ma, tylko niektórzy jeszcze go nie odkryli.

Również możesz wziąć udział w konsultacjach psychologicznych jako forma doraźnego wsparcia w trudnościach życia codzinnego. Jesteśmy tu po to, żeby przygotować Cię na wejście drogi zawodowej. Tutaj tworzymy twoją indywidualną ścieżkę rozwoju.

Jak pomagamy?