Przejdź do treści strony

23 maja 2022

Wyjedź do Kirgistanu na szkołę letnią „Robotics”

Kyrgyz-German Institute of Applied Informatics (INAI.KG) organizuje Szkołę Letnią „Robotics” w ramach projektu DAAD. Odbędzie się ona w Biszkeku w dniach 15.08.22-27.08.2022.

Szkoła letnia jest skierowana do studentów z różnych kierunków, którzy chcą poznać podstawy robotyki. Pozwoli ona uczestnikom poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć doświadczenie, które w przyszłości może dać więcej możliwości.

Co w programie:
– poznasz historię robotyki i jej ewolucji;
– opracujesz plan zautomatyzowanego szpitala;
– zapoznasz się z systemem edukacyjnym Kirgistanu;
– znajdziesz wielu nowych przyjaciół;
– będziesz dobrze się bawić.

Dodatkowo poszerzysz swoją wiedzę na temat historii Kirgistanu i nauczysz się grać na tradycyjnych instrumentach muzycznych!
Więcej informacji na temat Szkoły Letniej oraz link do rejestracji można znaleźć tutaj: https://www.inai.kg/application/summer_school 

Zobacz także

Rozwój naukowy i artystyczny z programem „Exchange to the US” Fundacji Kościuszkowskiej

22 października 2022

Chcesz rozwijać się naukowo, artystycznie w Stanach Zjednoczonych w roku akademickim 2023-2024? Do 15 listopada zgłoś się do programu „Exchange to the US” Fundacji Kościuszkowskiej!

Branża beauty w czasach popandemicznych

26 sierpnia 2022

Interesuje Cię praca w branży beauty? W czasach popandemicznych ten sektor szybko odzyskał mocną pozycję. Dzięki temu obecnie jest duże zapotrzebowanie na przedstawicieli zawodów z tej branży. Sprawdź, kto ma największe szanse na szybkie zdobycie zatrudnienia!