Przejdź do treści strony

23 maja 2022

Ruszyła 19. edycja programu Kariera! 

15 marca ruszyła rekrutacja na staże w 19. edycji Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu. W tym roku 33 firmy przygotowały ponad 100 ofert w 12 miastach dla studentów i absolwentów różnorodnych specjalizacji. Wynagrodzenie stażystów wynosi od 3500 zł do nawet 6000 zł za miesiąc. Rekrutacja będzie prowadzona od 15 marca do 15 maja – największe szanse mają ci, którzy zgłoszą się jak najszybciej.

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu ogólnokrajowy program płatnych staży w różnych firmach, który jest największą i najstarszą tego typu inicjatywą w Polsce.

W bieżącej edycji staże w 12 miastach Polski, m.in. w Bydgoszczy, Grudziądzu, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Janowie Podlaskim czy Toruniu.
W 2022 r. na osoby zaczynające karierę czekają płatne praktyki w następujących obszarach:  finanse,  zarządzanie ryzykiem, prawo, PR, media i reklama, marketing i sprzedaż, HR, badania i rozwój, farmacja, IT i programowanie, analiza danych, logistyka, produkcja, inżynieria inwestycje infrastrukturalne, e-commerce, zakupy (procurement), obsługa klienta, zarządzanie jakością oraz zarządzanie projektami.

Wszystkie staże oferowane w Programie Kariera są płatne. Każdy uczestnik otrzyma wynagrodzenie w wysokości od 3500 zł do 5000 zł za miesiąc stażu. Więcej na programkariera.pl

Zobacz także

V edycja Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego

23 maja 2022

Wystartowała V edycja Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego, organizowana przez Fundację EFC.