Weź udział
w nowym projekcie
Zaplanuj
karierę z Vizją!

AKTUALNOŚCI

Ferie z ekonomią - projekt dla studentów kierunków ekonomicznych i pokrewnych.

16.11.2017

W imieniu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej chcemy zaprosić Studentów do wzięcia udziału w projekcie edukacji ekonomicznej „FERIE Z EKONOMIĄ”.

Poszukujemy studentów kierunków ekonomicznych i pokrewnych, którzy zaangażują się w prowadzenie zajęć dla gimnazjalistów na wsiach podczas jednego tygodnia ferii zimowych 2018.

 

Projekt "Ferie z ekonomią" jest adresowany do uczniów gimnazjów z terenów wiejskich, a jego głównym celem jest poszerzenie wiedzy ekonomicznej, rozbudzenie aspiracji edukacyjnych i zmotywowanie młodego człowieka do rozwoju osobistego i zawodowego. Chcemy poprzez zabawę uczyć efektywnego gospodarowania własnymi pieniędzmi, tworzenia planów oszczędzania i budżetów domowych.

 

Na studentów, oprócz satysfakcji z udziału w projekcie edukacyjnym, czeka wynagrodzenie oraz zwrot kosztów zakwaterowania i dojazdu do gminy. Student ma także obowiązek uczestnictwa w weekendowym szkoleniu na początku grudnia.

 

Wszelkie informacje znajdują się  na stronie http://www.efrwp.pl/rekrutacja-ferie-z-ekonomia-dla-studentow.

 

Na zgłoszenia do udziału w Programie "Ferie z ekonomią" czekamy do dnia 20 listopada br. 

Jak zarejestrować jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółkę cywilną? Przyjdź na spotkanie 13 listopada w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

09.11.2017

Zastanawiasz się jak wyglądają procedury związane z założeniem i prowadzeniem własnego biznesu, jaką formę opodatkowania wybrać? Skorzystaj z zajęć przygotowanych przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie. W trakcie spotkania zostanie omówiona ścieżka rejestracji jednosoobowej działalności gospodarczej oraz spółki cywilnej. Dowiesz się również o głównych obowiązkach przedsiębiorcy wobec ZUS, Urzędu Skarbowego oraz kwestiach związanych ze statystyką w firmie.

Spotkanie odbędzie się w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie, ul. Ciołka 10A sala 310 (III piętro), godz.9-15.

 

Aby móc wziąć udział w spotkaniu zapisz się klikając tutaj.

 

Więcej informacji i wydarzeń znajdziesz pod adresem: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/search

Trwa rekrutacja do XIV edycji Akademii Młodych Dyplomatów

02.11.2017

W imieniu Europejskiej Akademii Dyplomacji informujemy, iż do 12 listopada trwa rekrutacja do XIV edycji Akademii Młodych Dyplomatów. Program AMD jest pomyślany jako uzupełnienie oferty akademickiej, a także platforma nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń. Zajęcia mające warsztatowy charakter nastawione są na rozwój umiejętności miękkich. 

Po więcej informacji zapraszamy na tutaj.

Interesuje Cię zarządzanie, marketing, reklama? Mamy dla Ciebie konkurs z ZASTRZEZONE.PL. Do wygrania nagrody i możliwość odbycia praktyk.

30.10.2017

Podejmij wyzwanie i weź udział w konkursie z ZASTRZEZONE.PL

Zapraszamy do przystąpienia do udziału w I edycji konkursu organizowanego przez Kancelarię Brandingową Brandelaw.

Kancelaria brandingowa zastrzezone.pl jest wyspecjalizowaną kancelarią, która profesjonalnie specjalizuje się w rejestracji nazw firm w postaci znaków towarowych w Polsce oraz unii. W obrębie naszej specjalizacji zajmujemy się ochroną prawną marki firmy lub produktu. Zajmujmy się w szczególności monitorowaniem ewentualnych naruszeń znaku towarowego po jego zarejestrowaniu. Nieprzerwanie obserwujemy rynek w kontekście wystąpienia ewentualnych ryzyk i kolizji dla już istniejącego znaku oraz pojawienia się znaków podobnych.

Na czym polega zadanie konkursowe?

Wykonaj ciekawy artykuł popularno-naukowy na temat „Niekonwencjonalne znaki towarowe”, zgodnie z wytycznymi określonymi w „Księdze stylów”. „Księgę stylów” wraz z informacjami o konkursie znajdziesz na stronie: https://zastrzezone.pl/pl/konkurs/78,17,0.

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

Troje zwycięzców konkursu zdobędzie zestaw książek o tematyce marketingowo-biznesowej oraz ofertę podjęcia praktyk w Kancelarii Brandingowej Brandelaw.

Czas trwania konkursu:

I etap: 23.10.2017 r. - 30.11.2017 r.

II etap: 01.12.2017 r. - 08.12.2017 r.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs kierujemy do osób zainteresowanych kwestią: zarządzania firmą, marketingu, budowania wizerunku firmy, promocji oraz reklamy - w szczególności, jeśli chciałbyś założyć firmę lub jesteś studentem.

Konkurs na artykuł pt. „Niekonwencjonalne znaki towarowe” ma na celu poszerzenie wiedzy z zakresu tworzenia i ochrony marek, a także upowszechnianie dobrych praktyk marketingowych w zakresie ochrony marki.

Nie czekaj i zgłoś swój udział w konkursie!

Więcej dowiesz się tutaj: https://zastrzezone.pl/pl/konkurs/78,17,0

Targi MASTER AND MORE

23.10.2017

Zapraszamy na Targi magisterskie w Warszawie, które odbędą się 16.11.2017 r. To idealne wydarzenie dla wszystkich, którzy są zainteresowani studiami magisterskimi. Odwiedź targi i otrzymaj najważniejsze informacje na temat studiów, planowania kariery i wszystkiego, co z tym związane. Zaplanuj swoją wizytę z wyprzedzeniem, umów się na prywatne rozmowy z przedstawicielami uczelni oferującymi programy studiów magisterskich i dołącz do ekscytujących prezentacji o powiązanych ze studiowaniem tematach.

Aby móc bezpłatnie uczestniczyć w tym wydarzeniu należy dokonać rejestracji online i wpisać kod na darmową wejściówkę : HN7WQ

 

 

 

 

Internetowe Rewolucje - kurs marketingu.

17.10.2017

Dla wszystkich studentów Google wraz z IAB Europe przygotowało bezpłatny kurs marketingu internetowego. Po rejestracji dostajesz dostęp do 23 lekcji w formie video, a zdobytą wiedzę sprawdzasz poprzez krótkie quizy. Na koniec czeka na Ciebie test którego zdanie pozwoli Ci uzyskać certyfikat. Po więcej informacji kliknij TUTAJ.

Dni Kariery i Mobilności dla młodych naukowców

11.10.2017

Młodzi naukowcy, zapraszamy na 3-dniowe, bezpłatne dni kariery, które pomogą Wam zaplanować karierę naukową. Przygotowaliśmy dla Was informacje o grantach, stoliki dyskusyjne z ekspertami, warsztaty z przedstawicielami biznesu i wiele więcej innych wskazówek przydatnych w rozwoju kariery naukowej.

Dodatkowo będziecie mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami oraz przekazać nam swoje opinie i oczekiwania co do rozwoju kariery naukowej w Polsce.

Lokalizacje:
Dzień I - Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Żwirki i Wigury 101, Warszawa

Dzień II i III - Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, Warszawa

Wydarzenie organizuje Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE we współpracy z Uniwersytetem Warszawskiem oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.

Więcej informacji:
http://warszawa.projektnaukowiec.pl/

Akademia Biznesu Deloitte

02.10.2017

Wraz z początkiem roku akademickiego firma doradcza Deloitte zaprasza studentów do udziału w Akademii Biznesu. To już trzynasta edycja programu edukacyjnego, w którym eksperci Deloitte dzielą się ze studentami studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich swoją wiedzą z zakresu rachunkowości, podatków, prawa, konsultingu, zarządzania ryzykiem, metod ilościowych, fuzji i przejęć czy rozwiązań IT. Zajęcia będą odbywać się w dziewięciu miastach Polski. W ubiegłym roku w 109 bezpłatnych warsztatach uczestniczyło ponad tysiąc studentów. Aplikacje online do tegorocznej edycji można składać do 2 listopada. Najlepsi studenci po ukończeniu Akademii mogą liczyć na ofertę płatnych praktyk oraz pracy w oddziałach Deloitte w całej Polsce.

 

 

Szkolenie: praca terapeuty-cienia dziecka z autyzmem i zespołem Aspergera

02.10.2017

Zapraszamy na szkolenie dedykowane terapeutom, asystentom, nauczycielom i studentom pragnącym zdobyć kwalifikacje i umiejętności niezbędne do pracy w charakterze terapeuty-cienia.
Szkolenie odbywa się w formie seminaryjnej z elementami pracy warsztatowej.

Prowadzący: mgr Dorota Idczak - psycholog, pedagog, terapeuta

Program szkolenia:

  1. Autyzm i zespół Aspergera- historia i etiologia zaburzeń.
  2. Kryteria diagnostyczne autyzmu i zespołu Aspergera.
  3. Funkcjonowanie poznawcze i społeczne, zaburzenia SI.
  4. Kim jest terapeuta-cień.
  5. Umiejętności i techniki pracy terapeuty-cienia.
  6. Najpopularniejsze metody terapeutyczne a rola asystenta-cienia.
  7. Współpraca terapeuty-cienia z kadrą nauczycielską oraz rodzicem.

 

Termin: 29 października 2017 (niedziela)

Czas trwania: 7 godzin dydaktycznych (od 10:00 do 16:00)
Miejsce: Centrum Terapii i Rozwoju INDYGO,
ul. Mikołajczyka 1 lok. 12, Warszawa – GOCŁAW
Koszt: 230 zł (cena obejmuje drobny poczęstunek, materiały szkoleniowe w formie papierowej, certyfikatpotwierdzający uczestnictwo w szkoleniu oraz zaświadczenie z opisem nabytych kompetencji).

Umów się na spotkanie z doradcą.

01.10.2017

Jeżeli chcesz przygotować sie do rozmowy kwalifikacyjnej, sprawdzić czy Twoje CV jest atrakcjne dla rekruterów, nie czekaj - umów się na spotkanie z doradcą.
 
W tym celu wyślij wiadomość na adres: abk@vizja.pl lub skorzystaj z opcji kontakt.