Weź udział
w nowym projekcie
Zaplanuj
karierę z Vizją!

AKTUALNOŚCI

Konferencja „ABI w nowej roli – inspektor ochrony danych”

17.01.2018

Wszystkich zainteresowanych ochroną danych zapraszamy na konferencję „ABI w nowej roli – inspektor ochrony danych” która odbędzie się 30 stycznia 2018 r. w budynku Politechniki Warszawskiej (Warszawa, Pl. Politechniki 1, Mała Aula). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:15.

 

Rada programowa:

 • Maciej Byczkowski (Prezes Zarządu Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji),
 • Andrzej Rutkowski (Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji),
 • dr Grzegorz Sibiga (Instytut Nauk Prawnych PAN),
 • dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, prof. PW (Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej).

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać wyłącznie na adres: dzienabi@sabi.org.pl, do dnia 26 stycznia 2018 r. Zgłoszenia wysłane na inny adres nie będą brane pod uwagę.

W zgłoszeniu należy podać wyłącznie imię i nazwisko uczestnika oraz firmę/organizację. Zarejestrowane osoby otrzymają mailowe potwierdzenie udziału.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. O wpisaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia TUTAJ.

Myślisz o założeniu firmy? Startupowa Środa to coś dla Ciebie.

11.01.2018

Startupowe Środy, czyli bezpłatne spotkania dla wszystkich posiadających pomysł na biznes, jak i tych dopiero go poszukujących. To świetna okazja do nawiązania nowych wartościowych kontaktów, wymiany doświadczeń, poznania partnera biznesowego czy wspólnika, a przy okazji spędzenia wieczoru w miłej atmosferze.

Na każde spotkanie zapraszany jest gość specjalny, który dzieli się swoją historią sukcesu i inspiruje do działania. Po głównej prezentacji odbywa się prelekcja ekspercka na ciekawy temat związany z biznesem. Następnie mają miejsce dwie krótkie prezentacji startupów, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem, a potem owocny networkingu.

 

Gościem specjalnym 16. Startupowej Środy będzie Paweł Surgiel, który opowie historię sukcesu swojego startupu BIVROST.

Konstruktor, projektant, przedsiębiorca. Założyciel i CEO firmy BIVROST™, która tworzy i produkuje rozwiązania dla przemysłu wideo formatu 360 stopni oraz transmisji live 360.

Producent i reżyser małych form filmowych dla cinematic VR. Wprowadził BIVROST™ do międzynarodowego konsorcjum OSVR, wspierając tym samym branżę w rozwoju technologii wideo 360 stopni.

 

Prelekcję ekspercką przeprowadzi Mateusz Czech, który opowie trochę o Messenger Marketingu i zastosowaniu botów.

Mateusz Czech — zawodowo związany z Brand24. Po godzinach buduje boty. Autor bloga o social media i marketingu - www.mateuszczech.pl. Tworzy także społeczność dookoła Messenger Marketingu w Polsce. Autor tekstów w pismach branżowych takich jak Marketer+, czy Sprawny Marketing. Prywatnie wielki fan technologii i Apple Geek.

Trzecia część spotkania to Startup pitche, a wśród nich AcroBike.

 

Gdzie: Local na Mokotowie, ul. Sandomierska 13

Kiedy: 24.01.2018 (środa) godz.: 19:00

 

 

80. Czwartek Social Media w Warszawie

04.01.2018

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

 

Kto przychodzi na nasze spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

 

Kiedy: 18.01.2018

Gdzie: Centrum Zarządzania Światem, ul. Stefana Okrzei 26, Warszawa

Strona wydarzenia na Facebooku znajduje się TUTAJ.

Bezpłatny warsztat - Własny biznes

03.01.2018

Fundacja Think! zaprasza na bezpłatny warsztat - Własny biznes osoby w wieku 18-30 lat, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą i mają na nią pomysł. Zajęcia będą prowadzone przez praktyków biznesu.

Czas i miejsce: 3 lutego 2018, Google Campus Warsaw.

Ilość miejsc jest ograniczona do 25 osób. O przyjęciu na warsztat decyduje opis pomysłu i uzasadnienie zawarte w formularzu rejestracyjnym.   

Celem warsztatu jest rozwój umiejętności planowania własnego biznesu.
Uczestnicy warsztatu, którzy są najbliżej uruchomienia działalności będą mieli możliwość  skonsultowania swojego pomysłu na biznes z gronem ekspertów.

Program Wsparcia Obcokrajowców

20.12.2017

Zapraszamy osoby z Białorusi, Rosji i Ukrainy, zainteresowane wsparciem w pierwszych miesiącach pobytu w Polsce. Podczas każdego spotkania podejmiemy tematykę problemów z jakimi można spotkać się na co dzień, pokażemy jak można zadbać o własny rozwój oraz wspólnie poszukamy Twoich mocnych stron.

Każde z czterech spotkań będzie miało formę warsztatów i będzie trwać 3 godziny lekcyjne. Pozwoli to nam stworzyć nie tylko miłą  atmosferę ale i lepiej się poznać.

 

 

Start: 15 stycznia 2018

Wybierz grupę:

I grupa: poniedziałek, godzina 15:35

II grupa: wtorek, godzina 16:30

 

Aby móc wziąć udział napisz maila na adres: wsparcieobcokrajowcow@gmail.com

Wolontariat: pomagasz innym, wzbogacasz CV.

08.12.2017

We wtorek 5 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Chociaż wiele osób nie angażuje się w pracę na rzecz innych tłumacząc brakiem czasu, innymi obowiązkami to jednak warto zastanowić się co może dać wolontariat?

Okazuje się, że praca na rzecz innych to nie tylko nabywanie empatii. Osoby odbywające wolontariat mówią, że znacznie lepiej gospodarują czasem własnym i poznają ciekawe osoby. Pomoc innym wspiera także rozwój kompetencji potrzebnych na rynku pracy. Być może uczestnicząc w jakimś wydarzeniu odkryjesz w sobie managera, świetnego organizatora albo sprawdzisz lub wykorzystasz znajomość języków obcych. 

Na wolontariat można spojrzeć również ze strony przyszłego pracodawcy. Jest to świetna pozycja w CV, którą możemy się pochwalić podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Co dokładnie można robić będąc wolontariuszem sprawdzisz na stronie: ochotnicy.waw.pl. Znajdują się tam oferty intytucji które poszukują osób chętnych do współpracy.

 

Polecamy!

Kiwi Jobs - aplikacja mobilna wspierająca poszukiwanie pracy dorywczej.

28.11.2017

 

 

Kiwi Jobs umożliwia poszukiwanie pracy obok miejsca zamieszkania lub szkoły oraz maksymalnie upraszcza proces aplikowania (nie ma potrzeby każdorazowo załączać CV). Każda oferta ma podaną stawkę za godzinę, a pracodawcy są zobowiązani do przekazania informacji zwrotnej w 48h od momentu wysłania aplikacji.

W tym momencie już ponad 200 topowych firm z branży gastronomicznej, handlowej, logistycznej czy usługowej szuka pracowników w Kiwi Jobs. Dziś na platformie, tylko w Warszawie jest dostępnych ponad 1 000 ofert pracy.

 

 

Jak to działa?

#1 pobierz Kiwi Jobs na Google Play: https://goo.gl/o9vXF3

#2 znajdź pracę w sam raz na teraz

#3 aplikuj

#4 odpowiedź zwrotną otrzymasz w 48h

 

Co można, a czego nie trzeba?

Można pracować w: gastronomii, hotelarstwie, retailu, przy eventach, czy w logistyce

Można rozmawiać z pracodawcą na czacie

Można mieć pewność informacji zwrotnej do 48h

Nie trzeba pisać CV, ani listów motywacyjnych

 

Co daje Kiwi Jobs?

Kiwi Jobs sprawdza się w sytuacjach „kryzysowych” i zwykłych codziennych potrzebach, kiedy przydałoby się dodatkowe źródło dochodu. To także świetna alternatywa na poznawanie nowych ludzi, zdobywanie doświadczeń i nabieranie zawodowej wprawy.

 

Więcej na temat aplikacji, można przeczytać tutaj: https://kiwijobs.pl/

 

 

Spotkanie prasowe: „Jak pokonać raka, badając geny – rewolucyjna metoda polskich naukowców”.

24.11.2017

Zapraszamy na spotkanie prasowe pod tytułem: „Jak pokonać raka, badając geny – rewolucyjna metoda polskich naukowców”.

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 27 listopada br. o godz. 10:00 w siedzibie Centrum Nowych Technologii UW, ul. Banacha 2C, Warszawa (sala 187).

Na spotkaniu poruszone zostaną między innymi następujące kwestie:

 • Innowacyjna metoda oceny ryzyka zachorowania na nowotwór – program BadamyGeny.pl
 • Ilu Polaków zarejestrowało się w ramach programu, ilu zostało zbadanych
 • Osiągnięcia ośrodków akademickich – działalność badawcza UW
 • Zaangażowanie firm, instytucji i samorządu w promocję profilaktyki nowotworowej

W spotkaniu wezmą udział:

 • Prof. dr hab. Marcin Pałys, Rektor Uniwersytetu Warszawskiego
 • Prof. dr hab. Mirosław Wielgoś, Rektor Warszawskiego  Uniwersytetu Medycznego
 • Prof. dr hab. med. Krystian Jażdżewski, Inicjator programu BadamyGeny.pl
 • Dr hab. med. Anna Wójcicka, Prezes Warsaw Genomics
 • Marek Metrycki, Partner Zarządzający Deloitte w Polsce
 • Szymon Matysek, Burmistrz Gminy Kostrzyn

Spotkanie odbędzie się w konwencji śniadania prasowego. Przewidujemy, że potrwa około godziny.

Będziemy wdzięczni za potwierdzenie obecności mailowo (ab@clearcom.pl) lub telefonicznie (512 370 490).

Ferie z ekonomią - projekt dla studentów kierunków ekonomicznych i pokrewnych.

16.11.2017

W imieniu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej chcemy zaprosić Studentów do wzięcia udziału w projekcie edukacji ekonomicznej „FERIE Z EKONOMIĄ”.

Poszukujemy studentów kierunków ekonomicznych i pokrewnych, którzy zaangażują się w prowadzenie zajęć dla gimnazjalistów na wsiach podczas jednego tygodnia ferii zimowych 2018.

 

Projekt "Ferie z ekonomią" jest adresowany do uczniów gimnazjów z terenów wiejskich, a jego głównym celem jest poszerzenie wiedzy ekonomicznej, rozbudzenie aspiracji edukacyjnych i zmotywowanie młodego człowieka do rozwoju osobistego i zawodowego. Chcemy poprzez zabawę uczyć efektywnego gospodarowania własnymi pieniędzmi, tworzenia planów oszczędzania i budżetów domowych.

 

Na studentów, oprócz satysfakcji z udziału w projekcie edukacyjnym, czeka wynagrodzenie oraz zwrot kosztów zakwaterowania i dojazdu do gminy. Student ma także obowiązek uczestnictwa w weekendowym szkoleniu na początku grudnia.

 

Wszelkie informacje znajdują się  na stronie http://www.efrwp.pl/rekrutacja-ferie-z-ekonomia-dla-studentow.

 

Na zgłoszenia do udziału w Programie "Ferie z ekonomią" czekamy do dnia 20 listopada br. 

Jak zarejestrować jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółkę cywilną? Przyjdź na spotkanie 13 listopada w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

09.11.2017

Zastanawiasz się jak wyglądają procedury związane z założeniem i prowadzeniem własnego biznesu, jaką formę opodatkowania wybrać? Skorzystaj z zajęć przygotowanych przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie. W trakcie spotkania zostanie omówiona ścieżka rejestracji jednosoobowej działalności gospodarczej oraz spółki cywilnej. Dowiesz się również o głównych obowiązkach przedsiębiorcy wobec ZUS, Urzędu Skarbowego oraz kwestiach związanych ze statystyką w firmie.

Spotkanie odbędzie się w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie, ul. Ciołka 10A sala 310 (III piętro), godz.9-15.

 

Aby móc wziąć udział w spotkaniu zapisz się klikając tutaj.

 

Więcej informacji i wydarzeń znajdziesz pod adresem: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/search

Trwa rekrutacja do XIV edycji Akademii Młodych Dyplomatów

02.11.2017

W imieniu Europejskiej Akademii Dyplomacji informujemy, iż do 12 listopada trwa rekrutacja do XIV edycji Akademii Młodych Dyplomatów. Program AMD jest pomyślany jako uzupełnienie oferty akademickiej, a także platforma nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń. Zajęcia mające warsztatowy charakter nastawione są na rozwój umiejętności miękkich. 

Po więcej informacji zapraszamy na tutaj.

Interesuje Cię zarządzanie, marketing, reklama? Mamy dla Ciebie konkurs z ZASTRZEZONE.PL. Do wygrania nagrody i możliwość odbycia praktyk.

30.10.2017

Podejmij wyzwanie i weź udział w konkursie z ZASTRZEZONE.PL

Zapraszamy do przystąpienia do udziału w I edycji konkursu organizowanego przez Kancelarię Brandingową Brandelaw.

Kancelaria brandingowa zastrzezone.pl jest wyspecjalizowaną kancelarią, która profesjonalnie specjalizuje się w rejestracji nazw firm w postaci znaków towarowych w Polsce oraz unii. W obrębie naszej specjalizacji zajmujemy się ochroną prawną marki firmy lub produktu. Zajmujmy się w szczególności monitorowaniem ewentualnych naruszeń znaku towarowego po jego zarejestrowaniu. Nieprzerwanie obserwujemy rynek w kontekście wystąpienia ewentualnych ryzyk i kolizji dla już istniejącego znaku oraz pojawienia się znaków podobnych.

Na czym polega zadanie konkursowe?

Wykonaj ciekawy artykuł popularno-naukowy na temat „Niekonwencjonalne znaki towarowe”, zgodnie z wytycznymi określonymi w „Księdze stylów”. „Księgę stylów” wraz z informacjami o konkursie znajdziesz na stronie: https://zastrzezone.pl/pl/konkurs/78,17,0.

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

Troje zwycięzców konkursu zdobędzie zestaw książek o tematyce marketingowo-biznesowej oraz ofertę podjęcia praktyk w Kancelarii Brandingowej Brandelaw.

Czas trwania konkursu:

I etap: 23.10.2017 r. - 30.11.2017 r.

II etap: 01.12.2017 r. - 08.12.2017 r.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs kierujemy do osób zainteresowanych kwestią: zarządzania firmą, marketingu, budowania wizerunku firmy, promocji oraz reklamy - w szczególności, jeśli chciałbyś założyć firmę lub jesteś studentem.

Konkurs na artykuł pt. „Niekonwencjonalne znaki towarowe” ma na celu poszerzenie wiedzy z zakresu tworzenia i ochrony marek, a także upowszechnianie dobrych praktyk marketingowych w zakresie ochrony marki.

Nie czekaj i zgłoś swój udział w konkursie!

Więcej dowiesz się tutaj: https://zastrzezone.pl/pl/konkurs/78,17,0

Targi MASTER AND MORE

23.10.2017

Zapraszamy na Targi magisterskie w Warszawie, które odbędą się 16.11.2017 r. To idealne wydarzenie dla wszystkich, którzy są zainteresowani studiami magisterskimi. Odwiedź targi i otrzymaj najważniejsze informacje na temat studiów, planowania kariery i wszystkiego, co z tym związane. Zaplanuj swoją wizytę z wyprzedzeniem, umów się na prywatne rozmowy z przedstawicielami uczelni oferującymi programy studiów magisterskich i dołącz do ekscytujących prezentacji o powiązanych ze studiowaniem tematach.

Aby móc bezpłatnie uczestniczyć w tym wydarzeniu należy dokonać rejestracji online i wpisać kod na darmową wejściówkę : HN7WQ

 

 

 

 

Internetowe Rewolucje - kurs marketingu.

17.10.2017

Dla wszystkich studentów Google wraz z IAB Europe przygotowało bezpłatny kurs marketingu internetowego. Po rejestracji dostajesz dostęp do 23 lekcji w formie video, a zdobytą wiedzę sprawdzasz poprzez krótkie quizy. Na koniec czeka na Ciebie test którego zdanie pozwoli Ci uzyskać certyfikat. Po więcej informacji kliknij TUTAJ.

Dni Kariery i Mobilności dla młodych naukowców

11.10.2017

Młodzi naukowcy, zapraszamy na 3-dniowe, bezpłatne dni kariery, które pomogą Wam zaplanować karierę naukową. Przygotowaliśmy dla Was informacje o grantach, stoliki dyskusyjne z ekspertami, warsztaty z przedstawicielami biznesu i wiele więcej innych wskazówek przydatnych w rozwoju kariery naukowej.

Dodatkowo będziecie mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami oraz przekazać nam swoje opinie i oczekiwania co do rozwoju kariery naukowej w Polsce.

Lokalizacje:
Dzień I - Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Żwirki i Wigury 101, Warszawa

Dzień II i III - Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, Warszawa

Wydarzenie organizuje Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE we współpracy z Uniwersytetem Warszawskiem oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.

Więcej informacji:
http://warszawa.projektnaukowiec.pl/

Akademia Biznesu Deloitte

02.10.2017

Wraz z początkiem roku akademickiego firma doradcza Deloitte zaprasza studentów do udziału w Akademii Biznesu. To już trzynasta edycja programu edukacyjnego, w którym eksperci Deloitte dzielą się ze studentami studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich swoją wiedzą z zakresu rachunkowości, podatków, prawa, konsultingu, zarządzania ryzykiem, metod ilościowych, fuzji i przejęć czy rozwiązań IT. Zajęcia będą odbywać się w dziewięciu miastach Polski. W ubiegłym roku w 109 bezpłatnych warsztatach uczestniczyło ponad tysiąc studentów. Aplikacje online do tegorocznej edycji można składać do 2 listopada. Najlepsi studenci po ukończeniu Akademii mogą liczyć na ofertę płatnych praktyk oraz pracy w oddziałach Deloitte w całej Polsce.

 

 

Szkolenie: praca terapeuty-cienia dziecka z autyzmem i zespołem Aspergera

02.10.2017

Zapraszamy na szkolenie dedykowane terapeutom, asystentom, nauczycielom i studentom pragnącym zdobyć kwalifikacje i umiejętności niezbędne do pracy w charakterze terapeuty-cienia.
Szkolenie odbywa się w formie seminaryjnej z elementami pracy warsztatowej.

Prowadzący: mgr Dorota Idczak - psycholog, pedagog, terapeuta

Program szkolenia:

 1. Autyzm i zespół Aspergera- historia i etiologia zaburzeń.
 2. Kryteria diagnostyczne autyzmu i zespołu Aspergera.
 3. Funkcjonowanie poznawcze i społeczne, zaburzenia SI.
 4. Kim jest terapeuta-cień.
 5. Umiejętności i techniki pracy terapeuty-cienia.
 6. Najpopularniejsze metody terapeutyczne a rola asystenta-cienia.
 7. Współpraca terapeuty-cienia z kadrą nauczycielską oraz rodzicem.

 

Termin: 29 października 2017 (niedziela)

Czas trwania: 7 godzin dydaktycznych (od 10:00 do 16:00)
Miejsce: Centrum Terapii i Rozwoju INDYGO,
ul. Mikołajczyka 1 lok. 12, Warszawa – GOCŁAW
Koszt: 230 zł (cena obejmuje drobny poczęstunek, materiały szkoleniowe w formie papierowej, certyfikatpotwierdzający uczestnictwo w szkoleniu oraz zaświadczenie z opisem nabytych kompetencji).

Umów się na spotkanie z doradcą.

01.10.2017

Jeżeli chcesz przygotować sie do rozmowy kwalifikacyjnej, sprawdzić czy Twoje CV jest atrakcjne dla rekruterów, nie czekaj - umów się na spotkanie z doradcą.
 
W tym celu wyślij wiadomość na adres: abk@vizja.pl lub skorzystaj z opcji kontakt.